Leto v CCC

  1. Na začiatok
  2. ZĽAVY
  3. Leto v CCC

ZĽAVY

Anbieterinformation

Názov spoločnosti CENTRAL
Adresa

Metodova 6
821 08 Bratislava

Leto v CCC

CENTRAL
Leto v CCC

Sú to vaše „lásočky“ ?

V tom prípade nie je čo riešiť! Slnko, smiech, pohoda a čas strávený s vášmu srdcu najbližšími môže byť plný štýlových malých i dospeláckych nožičiek obutých v klasike, ktorá drží krok s najnovšími trendami!

Milujete miesta, na ktorých sa vám podarí obuť celú rodinu na každú príležitosť? Najnovšia kolekcia Lasocki na jar/leto 2021 je tu pre všetky štýlové maminy, ktoré si spoločne strávený čas chcú vychutnať naplno. Prehoďte si cez rameno XL shopper kabelku a do hodinky máte vybavených všetkých členov rodiny na sezónu, ktorá rozvoniava slnkom, jahodami, sladkou zmrzlinou a spoločnými zážitkami.

Spolu na piknik pri vode

Bez pikniku sa jar a leto neráta! Obujte sa prakticky, pohodlne a štýlovo s možnosťou kedykoľvek zošuchnúť topánku z nohy a prebehnúť sa po voňavom trávniku.

Spolu do mesta na zmrzlinu

Aj pre vás je prvý kopček zmrzliny v kornútiku zlízaný vonku na námestí taký malý sviatok? Obuv, ktorá zapadne do mestského štýlu a nezaskočí ju ani prechádzka v ležérnom tempe.

Spolu do letného kina

Keď si rady vychutnávate voňavé letné večery s rodinou, naplánujte štýlové letné kino! Večery ešte vedia prekvapiť chladom, no vy budete vďaka kolekcii Lasocki pripravené aj na to.

Široký výber modelov nájdete v kamenných predajniach CCC alebo na www.ccc.eu/sk.

GALÉRIA

Príchod

Trasa