Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem

Doplnkové služby

V CENTRALE nájdete všetko, čo potrebujete

V CENTRALe nájdete všetko, čo potrebujete. A ešte ďaleko viac. Samozrejmosťou sú doplnkové služby, akými sú pobočky bánk, bankomaty, čistiareň, pošta, kľúčová služba, pohodlné parkovanie, či taxislužba. Počas toho, ako vy nakupujete, my sa postaráme o vaše deti v detskom kútiku. V nákupnom centre nechýbajú ani bezbariérové toalety, či miestnosť na prebaľovanie detí, kde nájdete ten správny komfort a súkromie. Kdekoľvek v rámci nákupného centra sa pohodlne pripojíte na wifi a svoje nákupy môžete zakončiť oddychom alebo športom v modernom relax centre, v ktorom nechýba plavecký bazén, saunový svet, či vírivky. Energiu nepochybne načerpáte aj v zelenom parku na streche nákupného centra, ktorý sa právom pýši prvenstvom najväčší strešný park na Slovensku.

CENTRAL - to nie sú len skvelé nákupy, ale aj kvalitné doplnkové služby, ktoré vašu návštevu spríjemnia a zjednodušia. Dokonca sú zárukou toho, že sa vždy radi vrátite.

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky CENTRAL v hodnote 10, 20 a 50€ zakúpite u nás na infopulte. Darčekové poukážky je možne využiť v obchodoch označených akceptačnou nálepkou, ich zoznam nájdete tu.

Manažment centra

Aby sme boli v centre diania a v prípade potreby vždy nablízko, náš manažment sídli priamo v CENTRALe. Naše kancelárie nájdete na prízemí vedľa služobného vchodu medzi obchodom New Yorker a I Style.

Relax

Nákupy môžu byť občas aj únavné. CENTRAL ponúka svojim návštevníkom viacero možností na oddych a trávenie voľného času. Zelený park na streche, ponúka výhľad na mesto a nájdete v ňom trávniky, stromy, lavičky, detské ihrisko a malý amfiteáter. Park je počas zimných mesiacov december až marec zatvorený.

Vyznávači aktívneho oddychu ocenia najmodernejšie vybavené fitnes centrum Golem Club, ktorého súčasťou je aj 25-metrový plavecký bazén. Na tých, ktorí majú chuť rozmaznávať svoje telo a dušu inak, čaká relaxačná wellness & spa zóna.

Wifi

CENTRAL poskytuje bezdrôtové pripojenie na internet. Spojiť sa s priateľmi alebo vybaviť pracovné e-maily môžete pohodlne a prakticky kdekoľvek.

Bezpečnostná služba

V CENTRALe sa môžete vždy cítiť bezpečne. Nákupné centrum je strážené bezpečnostnou službou nepretržite 24 hodín denne.

Informácie

Poradíme vám, kde nájdete svoj obľúbený obchod, zavoláme taxík, požičiame detský kočík, invalidný vozík, petang... Tiež si môžete u nás zakúpiť aj darčekové poukážky pre svojich blízkych. Nás informačný stánok nájdete na prízemí nákupného centra, oproti hlavnému vchodu z Metodovej ulice.

Taxi

Postaráme sa o váš rýchly a bezpečný odvoz domov. Taxík vám radi zavoláme z informačného stánku umiestneného v centrálnom vchode z Metodovej ulice, na prízemí centra.

Parkovisko

Trojpodlažné parkovisko so vstupom z Jelačičovej a Metodovej ulice ponúka 1 300 parkovacích miest. Samozrejmosťou sú vyhradené parkovacie miesta pre invalidných občanov a svetelná signalizácia voľných parkovacích miest. Prvé 4 hodiny parkovania sú v pracovné dni od 6:00 do 22:00 zdarma, každá ďalšia začatá hodina stojí 3€. Cez víkend a sviatky od 6:00 do 22:00 je parkovanie zdarma. Parkovné mimo prevádzky 3€ každá začatá hodina. Všetky ďalšie informácie o parkovaní nájdete pri vstupe na parkovisko.

Bezbariérové WC

Bezbariérové toalety sa nachádzajú na konci chodby na 2.podlaží a novootvorené na -1 podlaží medzi predajňou Telekom a Teta drogérie.

WC

Toalety sa nachádzajú na 2. podlaží a novootvorené toalety sú na -1. podlaží centra v chodbe medzi predajňou Telekom a Teta drogérie.

Prebaľovacia miestnosť

Prebaľovaciu miestnosť, nájdete pri toaletách na -1 poschodí v chodbe medzi predajňou Telekom a Teta drogérie.

Detský kútik

Kým vy nakupujete alebo športujete, my sa postaráme o vaše deti. Detský kútik má ako jediný v hlavnom meste svoju vnútornú i vonkajšiu časť. Naši najmenší návštevníci sa tak môžu hrať na čerstvom vzduchu pod dohľadom spoľahlivého personálu. Detský kútik nájdete na 2.poschodí, najlepšie je prístupný výťahom situovaným v chodbe hlavného vstupu z Jelačičovej ulice.

Bankomat

K svojej hotovosti sa dostanete kedykoľvek, a to vďaka bankomatom umiestneným v nákupnom centre. Na -1. podlaží nájdete bankomaty Tatra banky (pri predajni Deichmann), o kúsok ďalej pod eskalátormi bankomat Unicredit Bank a pred dm drogérie markt nájdete bankomat Slovenskej sporiteľne. VÚB bankomat je situovaní pred predajňou NAY. Na prízemí pri predajni New Yorker nájdete bankomat ČSOB. Na 1. poschodí nájdete bankomaty v rámci pobočiek Tatra banky, Slovenskej sporiteľne a na pobočke Slovenskej Pošty nájdete bankomat Poštovej banky.

Banky

V CENTRALe sú veľmi štedro zastúpené aj banky, ktoré môžete navštíviť kedykoľvek počas otváracích hodín centra. Pobočky Tatra banky, Slovenskej sporiteľne a Poštovej banky sa nachádzajú na 1.poschodí, VÚB banka a pobočka Raiffeisen BANK sa nachádzajú na -1.podlaží.

Dobíjacia stanica

Dobíjacia stanica je pre návštevníkov centra zdarma, nachádza sa na -1 podlaží pri predajni Orange.

Nabíjacia stanica pre elektromobily

Nabíjacia stanica je vhodná pre všetky typy elektrických vozidiel. Disponuje štyrmi typmi koncoviek a dokáže nabiť dve autá súčasne.

Zákazníci obchodného centra ju môžu nájsť na druhom podzemnom podlaží, v blízkosti autoumyvárne Blisk