Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
Pull&Bear
Po - Ne / 10:00 - 21:00
Ivana Bartošová
0.10/Prízemie, 0P

KONCEPT: NAVŽDY MLADÁ KOMUNITA
Značka Pull&Bear sa rozbehla v roku 1991 s čistými štýlmi a začala expandovať v zahraničí s cieľom obliekať mladých odhodlaných ľudí zdieľajúcich ducha komunity. Mladých ľudí, ktorí sa obliekajú neformálne, vyhýbajú sa stereotypom a chcú sa v tom, čo nosia cítiť pohodlne. Pull&Bear ponúka týmto zákazníkom najnovšie medzinárodné trendy, mieša ich s trendmi z ulíc a najvychytenejších nočných klubov a vtláča im pečať reťazca, aby ich pretvorila na pohodlné a ľahko nositeľné kúsky za najlepšie ceny.

Pull&Bear sa vyvíja zároveň so svojimi zákazníkmi, ktorí neustále vyhľadávajú nové technológie, spoločenské trendy a to najnovšie v umení a hudbe. To všetko sa odzrkadľuje nielen v štýloch reťazca, ale aj v jeho predajniach. Kolekcie inšpirované newyorskými podkrovnými bytmi a pretkané pozitívnymi a vítajúcimi vibráciami sú neustále aktualizované. Všetky predajne

Pull&Bear po celom svete dostávajú nový tovar dvakrát týždenne.
Ako súčasť skupiny Inditex Group, je značka Pull&Bear prítomná na 58 trhoch (na 51 trhoch prostredníctvom svojich kamenných obchodov a na ďalších siedmich prostredníctvom svojho online obchodu) prostredníctvom siete 745 zariadení.