Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
Pietro Filipi
Po - Ne / 10:00 - 21:00
Iva Škerdová
0.04/Prízemie, 0P

Módna autorská značka PIETRO FILIPI pôsobí vo svete módy už viac ako dvadsať rokov. Vsádza na nadčasové minimalistické strihy, kvalitné materiály a krajčírske spracovanie. Za značkou stoja poprední českí a zahraniční designéri, co jej produkcii zaručuje nielen originalitu ale i nepretržitý kontakt s aktuálnymi módnymi trendmi.

PIETRO FILIPI tvorí produkty pre moderného, elegantného a zároveň dynamického zákazníka, pre koho je móda neodmysliteľnou súčasťou jeho životného štýlu a vyjadrením svojej vlastnej osobnosti. Pre zákazníka, ktorý sleduje trendy a orientuje sa v nich, ale oblečenie si vyberá s ohľadom na svoju individualitu a vycibrený vkus.

PIETRO FILIPI kolekcia má svoju hodnotu v designe, kvalitnom materiály a precíznom spracovaní. Štýl Pietro Filipi odráža nadčasovú eleganciu a sofistikovanosť. Značku Pietro Filipi zakúpite vo viac ako 45 predajniach v 8 štátoch Európy.