Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
Etam
Po - Ne / 10:00 - 21:00
Alexandra Tóthová
0.26/Prízemie, 0P

Prvý ETAM v Bratislave!

ETAM je najpopulárnejšia značka dámského spodného a nočného prádla a predstavuje vo svojom obore jednotku na európskom trhu s viac ako 3500 predajňami po celom svete.

ETAM je značkou top modeliek a aj všetkých slečien a dám, ktoré sa chcú citiť skvele a nechať sa rozmazlovať. ETAM Vás prekvapí širokým rozsahom a rozmanitosťou ponúkaného tovaru a len ťažko budete hľadať na slovenskom trhu obchod so spodným prádlom, ktorý ponúkne toľko druhov, štýlov a farieb. V duchu typickej francúzskej koketnosti a hravosti kolekcií spodného prádla v ponuke nechýbajú ani župany, nočné košieľky, pyžamy, domáce oblečenie, plavky a doplňky vo forme domácích papúč, sandálov, ohrievacích fľaší v tvare roztomilých plyšákov a spústu iných drobností, ktoré potešia každé srdce.

Chcete urobiť radosť dáme Vašeho srdca a nie ste si istý svojou voľbou? Riešenie je jednoduché – darujte darčekový poukaz a úsmev a radosť obdarovanej bude pre Vás tou najsladšou odmenou.
Paríž je mestom módy, šarmu a životného štýlu. My Vám prinášame atmosféru tohto magického mesta nad Seinou aj do Bratislavy.

Etam je náš svet a veríme, že sa stane súčasťou aj toho Vášho.

ETAM team