Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
Blažek
Po - Ne / 10:00 - 21:00
Eva Šubjaková
10959/Poschodie 1, 1P

Módny dom Blažek je významnou českou značkou pánskych odevov. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby. Dvakrát do roka uvádza na trh nové kolekcie, ktoré ponúka výhradne vo vlastnej sieti značkových predajní.

V ponuke značky Blažek je zastúpené oblečenie na každú príležitosť - do zamestnania, do spoločnosti i na voľný čas. Okrem oblekov, košieľ, kravát, kabátov a plášťov nájdete v ponuke aj bundy, pulóvre, tričká, džínsy, bielizeň a ďalšie doplnky, a to vrátane ucelenej série obuvi a tašiek.

Módny dom Blažek predstavuje novú kolekciu Jar / leto 2017

Portugalsko, rozmanitá krajina plná farieb a južanského temperamentu, inšpirovalo návrhárky pánskeho módneho domu Blažek pri tvorbe novej kolekcie jar / leto 2017. Z kolekcie v tónoch oceánu srší sviežosť a uvoľnenosť. Do použitých materiálov vtislo Portugalsko svoj rukopis v podobe výrazných dezénov, potlačí, vzorov a iných typických symbolov pre túto časť Pyrenejského polostrova. Kolekcia vznikla pod vedením dizajnérskeho dua Jany Kuťkovej a Věry Jakubíčkovej, ktorým sa v nej podarilo prepojiť nadčasový dizajn spolu s najnovšími módnymi trendmi. Medzi popredných výrobcov látok použitých v novej kolekcii patria rešpektované mená módneho priemyslu ako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonici.

„Každá naša kolekcia je niečím charakteristická a výnimočná. Naším cieľom je mužom sprostredkovať nadčasové odevy, ktoré medzi ostatnými vyčnievajú vysokou kvalitou materiálov, precíznym spracovaním a originálnym dizajnom,“ vysvetľujú Jana Kuťkováa Věra Jakubíčková. „Muži, ktorí zverujú svoj šatník značke Blažek, majú veľa spoločného. Sú úspešní, sebavedomí, poznajú svoje priority a s rozvahou vedia plánovať svoj profesijnýi osobný život,“ uzatvárajú dizajnérky.

www.blazek.sk