#centralinspiruje

#centralinspiruje

  1. Na začiatok
  2. Zábava
  3. #centralinspiruje

Textmedia

Vo februári sme spustili náš nový projekt  #centralinspiruje s cieľom prinášať vám inšpirácie zo sveta módy, life stylu či zdravého životného štýlu prostredníctvom slovenských blogeriek. Ich príspevky môžete sledovať na našom instagramovom účte @central_bratislava alebo na #centralinspiruje.

 

 

Chcete vedieť z akého obchodu je sukňa, ktorú má na sebe @sweetladylollipop? Jednoducho si kliknite na fotku na našom Instagrame a zistíte, kde si ju môžete u nás kúpiť. Chcete sa dobre a zdravo najesť? Pozrite sa, ktoré miesta a dobroty vám u nás v OC CENTRAL odporúča food blogerka @jedzamiluj. 

V priebehu celého roka sa môžete tešiť na inšpirácie od ďalších blogeriek ale aj blogerov, ktorí budú s vami na našom instagramovom účte @central_bratislava zdieľať novinky, vychytávky, trendy, ale aj pripravované eventy a aktivity.

 

I n s t a P h o t o C u b e

Úplná novinka v bratislavských nákupných centrách!

Pri hlavnom vchode na Metodovej ulici nájdete veľkú kocku! Je tu na to, aby ste si mohli robiť krásne farebné fotky na svoj instagramový účet. Na kocke nájdete 4 rôzne plochy – vyberiete si?