LETNÉ KINO V CENTRAL PARKU

  1. Na začiatok
  2. Podujatia & Novinky
  3. LETNÉ KINO V CENTRAL PARKU

Podujatie

24.6. - 26.8. Každý štvrtok o 19.30h

LETNÉ KINO

Vychutnajte si atmosféru letného kina na našej terase aj tento rok.

Po minuloročnom úspešnom pilotnom projekte sme pre vás aj tento rok pripravili obľúbenú letnú aktivitu – film pod holým nebom, v súkromí a s občerstvením zdarma.

Toto leto na vás čaká oveľa viac filmových zážitkov, pretože začíname už 24.júna. Každý štvrtok o 19.30h premietneme film podľa vášho výberu. Hlasovanie bude prebiehať na klasicky  na facebooku a na instagrame. Všetky vaše hlasy následne spočítame a víťaza sa dozvieme vždy v pondelok, 4 dni pred premietaním.

Kapacita návštevníkov letného kina bude aj tento rok kvôli opatreniam obmedzená na 100. Lístky na kino budú ZDARMA, avšak je potrebné rezervovať si miesto online. Všetky informácie doplníme už čoskoro.

Hlasovanie prebieha do 20. júna TU a TU a od 21. júna bude spustená rezervácia lístkov online. 

Zoznam všetkých filmov nájdete TU.

Najbližšie premietame:

24.6. RADIOACTIVE vs. ZELENÁ KNIHA

RADIOACTIVE

Životopisný, Veľká Británia / Maďarsko, 2019, 103 min, slovenské titulky

Neuveriteľný, no skutočný príbeh ženy, matky, manželky a vedkyne - Marie Curie-Sklodowskej. V biednych podmienkach drevenej kôlne, s deravou strechou - honosne nazvanej laboratórium, znáša výpary, žiarenie, pred ktorým sa nechráni a kde celé hodiny mieša železnou tyčou vriacu masu- sa jej podarí získať decigram čistého rádia. Úspech sa dostaví v roku 1902. Týmto objavom rádia navždy zmenila tvár vedy.

Zdroj: RADIOACTIVE – MAGICBOX – Distribučná spoločnosť

ZELENÁ KNIHA (GREEN BOOK)

Komédia/dráma, USA, 2018, 130min, český dabing

Green Book je inšpirovaný skutočným príbehom odohrávajúcim sa v šesťdesiatych rokoch v Amerike, ktorá nebola prívetivým miestom najmä pre pretrvávajúci rasizmus. Tony Lip (Mortensen) je taliansko-americký vyhadzovač z robotníckej triedy, ktorý príjme prácu šoféra pre Dr. Dona Shirleyho (Mahershala Ali), vysoko vzdelaného pianistu afroamerického pôvodu. Dvaja úplne odlišní ľudia sa tak spolu vydávajú na dvojmesačné koncertné turné do miest na juhu, kde je rasizmus ešte hlbšie zakorenený. No pred nimi samotnými sa otvára cesta k zmysluplnému a jedinečnému priateľstvu.

Zdroj: Green Book - Continental Film (continental-film.sk)

 

*Bez preukázania sa elektronickou vstupenkou, ktorá vám po rezervácie príde na email, vám vstup na premietanie nebude umožnený.

**Po preukázaní sa elektronickou vstupenkou na vás bude čakať od nášho partnera Blackcoffee prosseco, popcorn a balená voda úplne zdarma.

Počas podujatia je každý návštevník povinný dodržiavať stanovené hygienické opatrenia. Usmernenie s hygienickými opatreniami je umiestnené vždy pri vstupe na podujatie. Toto usmernenie si môžete prečítať aj TU.

Príchod

Trasa