LETNÉ KINO V CENTRAL PARKU

  1. Na začiatok
  2. Podujatia & Novinky
  3. LETNÉ KINO V CENTRAL PARKU

Podujatie

24.6. - 26.8. Každý štvrtok o 19.30h

LETNÉ KINO

Vychutnajte si atmosféru letného kina na našej terase aj tento rok.

Po minuloročnom úspešnom pilotnom projekte sme pre vás aj tento rok pripravili obľúbenú letnú aktivitu – film pod holým nebom, v súkromí a s občerstvením zdarma.

Toto leto na vás čaká oveľa viac filmových zážitkov. Každý štvrtok o 19.30h premietneme film podľa vášho výberu. Hlasovanie bude prebiehať na klasicky  na facebooku a na instagrame. Všetky vaše hlasy následne spočítame a víťaza sa dozvieme vždy v pondelok, 4 dni pred premietaním. Hlasovať môžete na Instagrame - TU a na Facebooku - TU

Kapacita návštevníkov letného kina bude aj tento rok kvôli opatreniam obmedzená na 140

Zoznam všetkých filmov nájdete TU.

Najbližšie premietame:

5.8. VÝNIMOČNÍ

Komédia/dráma, Francúzsko, 2019, 114min

Nový príbeh režisérsko-scenáristickej dvojice Eric Toledano a Olivier Nakache, ktorá okúzlila divákov na celom svete komédiou Nedotknuteľní (2011). Vincent Cassel a Reda Kateb v komédii o dvoch mužoch, ktorí svoje životy venujú starostlivosti a vzdelávaniu detí a dospievajúcich s autizmom.

Zdroj: Výnimoční – MAGICBOX – Distribučná spoločnosť

ALEBO:

TED BUNDY: DIABOL S ĽUDSKOU TVÁROU

Krimi/dráma/životopisný, USA, 99min

Príbeh jedného z najznámejších a najmilovanejších sériových vrahov histórie, Teda Bundyho. Prekvapivým rozprávačom strhujúceho filmu je Bundyho priateľka, ktorá s ním v čase vrážd žila pod jednou strechou a o jeho hrôzostrašnej činnosti nemala ani potuchy. Až postupne zisťuje, že muž, s ktorým viedla láskyplný rodinný život, je jedným z najhľadanejších a najväčších monštier Ameriky.

Zdroj: BONTONFILM SK | Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou

 

*Bez preukázania sa elektronickou vstupenkou, ktorá vám po rezervácie príde na email, vám vstup na premietanie nebude umožnený.

**Po preukázaní sa elektronickou vstupenkou na vás bude čakať od nášho partnera Blackcoffee prosseco, popcorn a balená voda úplne zdarma.

Počas podujatia je každý návštevník povinný dodržiavať stanovené hygienické opatrenia. Usmernenie s hygienickými opatreniami je umiestnené vždy pri vstupe na podujatie. Toto usmernenie si môžete prečítať aj TU.

Príchod

Trasa