Letné kino v CENTRAL PARKu

  1. Na začiatok
  2. Podujatia & Novinky
  3. Letné kino v CENTRAL PARKu

Podujatie

Letné kino v CENTRAL PARKu

CENTRAL
Každý štvrtok o 19:30h

Pripravili sme pre vás o zážitok naviac!

 

Aby sme si spoločne užili atmosféru leta ešte viac, pripravili sme pre vás letné kino!

Premietať budeme každý štvrtok o 19:30h u nás na terase v CENTRAL PARKu. Vstup je samozrejme voľný! Čaká na vás výber skvelých filmov, malé občerstvenie vo forme popcornu a pohár Prosecca ZDARMA a ak vám bude chladnejšie, máme pre vás pripravené deky na zohriatie, ktoré je potrebné pri odchode vrátiť :)

V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie automaticky posúva na ďalší pondelok.

Film na prvé premietanie je pevne stanovený, každý ďalší si vyberáte vy! 

Hlasovať môžete každý piatok na našom facebooku.

HARMONOGRAM PREMIETANIA

13.8. Panstvo Downton / Anna Karenina o 19:30h

Panstvo Downton

Dráma, Veľká Británia 2019, český dabing

Dokonalá kronika života príslušníkov britskej aristokracie a ich zamestnancov v prvých desaťročiach 20. storočia. Tlak, ktorý vyvíja moderná doba priamo kontrastuje s prostredím, ktoré je založené na rešpekte k tradíciam a zažitým rituálom. Majitelia panstva Crawlerovci ale tušia, že ak nepôjdu s dobou a nepodstúpia dobrovoľnú modernizáciu, nemajú šancu na prežitie. Predstava, že služobníctvo im bude slúžiť do smrti, už dávno vyšla z módy. V tejto nekľudnej atmosére dorazí na panstvo správa, že sa na návštevu chystá anglický kráľ....

Anna Karenina

Romantický / dráma, Veľká Bitánia 2012, český dabing

Anna Karenina žije v mierne únavnom manželstve s vysokopostaveným vládnym úradníkom, s ktorým má malého syna a jej povesť medzi petrohradskou smotánkou nemôže byť lepšia. Počas jej cesty do Moskvy, kam sa vydala navštíviť svojho brata sa stretáva s grófkou Vronskou a na nástupišti sa zoznámi aj s jej synom, mladým ambicióznym dôstojníkom. Letmé stretnutie stačí k tomu, aby medzi nimi preskočila iskra, ktorá sa postupne mení na požiar, ktorý ani jeden z nich nechce uhasiť. Cárske Rusko je však voči podobným excesom veľmi netolerantné....

20.8. Otcova volga / 13 hodín o19:30h

Otcova volga

Komédia / dráma, Česko 2018

Eva je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačujú starostlivo ukryté listy, ktoré Tereza náhodou objaví. Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať. S Ludvíkom si vždy všetko hovorili, o svojich milencoch a milenkách mali vzájomný prehľad, a keby nejaký nemanželský syn existoval, určite by o ňom vedela ako prvá. Tereza, ktorej sa rozpadá vlastný život, sa k prízraku tajomného nevlastného brata upne. Prehovorí svoju matku, aby sa spoločne vydali po stopách Ludvíkových mileniek…

13 hodín

Akčný / dráma / historický / thriller, USA 2016, český dabing

Jedenáste výročie útoku na newyorské Dvojičky sa teroristická organizácia operujúca na severe Afriky rozhodla „osláviť“ útokom na americkú ambasádu v líbyjskom Bengházi. Jej zamestnanci síce tušili, že sa niečo chystá, tajné služby však ich pocit ohrozenia relativizovali. Aj preto sa zamestnanci ambasády ocitli tvárou v tvár obrovskej presile prakticky bez väčšej ochrany, ktorú by si inak určite zaslúžili. Nemali by najmenšiu šancu, ak by v oblasti nepôsobila skupinka „bezpečnostných analytikov“, ktorí sa rozhodnú ambasádu brániť do poslednej kvapky krvi.

27.8. Mária kráľovná Škótska / Barry Seal: nebeský gauner o 19:30h

Mária kráľovná Škótska

Dráma / historický / životopisný, Veľká Británia 2018, české titulky

Mala iba 6 dní, keď sa po smrti otca stala Mária škótskou kráľovnou. V 16 pridala vďaka sobášu titul kráľovny francúzskej, ale keď o dva roky neskôr ovdovela, vrátila sa naspäť domov. Osemnásť ročné dievča muselo od začiatku obhajovať svoj trón pred rebelujúcimi škótskymi klanmi, navyše čelila otvorenému nepriateľstvu rodovo spriaznenej anglickej kráľovny Alžbety, ktorá odmietla jej vládu uznať. Averzia bola obojstranná. Alžbete vadila Mária nielen ako rivalka, ale aj ako matka budúceho kráľa Jakuba. Anglická panovníčka mala totiž v tomto smere dosť mizerné vyhliadky. Britské ostrovy boli pre dve panovníčky veľmi malé a otázkou bolo, ktorý z nich sa rozhodne urobiť prvý krok k eliminácii tej druhej a ako veľmi to bude bolieť.

Barry Seal: nebeský gauner

Životopisný / akčný, USA / Japonsko 2017, český dabing

Barry Seal pracuje ako pilot dopravného lietadla a rutina amerických vnútroštátnych letov začne byť preňho ubíjajúca. Aj preto nadšene skočí po ponuke “náhodne okoloidúceho”, z ktorého sa vykľuje agent CIA, aby pilotoval pod záštitou tajných služieb. Barryho čakajú prelety nad základňami kolumbijských narkobarónov, z ktorých zhotovuje širokú fotodokumentáciu, nutnú pre boj s drogovými kartelmi. Lenže prečo lietať len tak naprázdno, keď sa môžete spojiť aj s protistranou a okrem fotiek pre CIA voziť do Ameriky aj drogy? A prečo sa rovno nezapojiť do jednej z najväčších tajných operácií, ktoré kedy americká vláda zosnovala? Barry to proste hrá na všetky svetové strany a ide mu to viac než dobre. Už dávno sa nenudí, má krásnu ženu, topí sa v peniazoch a vôbec si nepripúšťa, čo sa stane, ak sa tento domček z kariet raz zrúti.

3.9. pre vás pripravujeme koncert Martina Valihoru 

10.9. Teroristka / SPIDERMAN - Daleko od domova 19:30h

Teroristka

Komédia / dráma, Česko 2019

Hlavnou hrdinkou čiernej komédie je Mária, učiteľka na dôchodku, ktorá si jedného pekného dňa povie, že už si nechce pripadať ako krava, a keď jej proti arogantnému pôvodcovi lokálneho zla nepomôže ani starostka, zoženie si zbraň a rozhodne sa urobiť to, čo väčšinu z nás občas napadne, ale hneď tú myšlienku vytesníme. Veľmi skoro však zistí, že ako je vražda zložitá morálne, je rovnako  zložitá aj logisticky – napriek tomu, že jej bývalý žiak, momentálne v podmienke, jej dáva cenné životné rady: “Kriminalita len vyzerá jednoducho, pani učiteľka, ale potom sa vždy niečo poserie.”

Spider - man: Ďaleko od domova

Akčný / dobrodružný / sci-fi, USA 2019

Peter Parker sa vracia v snímke, ktorá je ďalšou kapitolou filmovej série. Dobrý sused a superhrdina sa vydá so svojimi priateľmi Nedom, MJ a ostatnými na prázdniny do Európy. Petrov plán nechať na pár týždňov superhrdinstvo a užívať čoskoro pridá na obrátkach, pretože Spider-Manovi skríži cestu agent Nick Fury. Ten po Petrovi chce, aby mu pomohol vypátrať, prečo na starý kontinent útočia obrie elementy.

 

Všetkých návštevníkov prosíme, aby ste počas premietania dodržiavali stanovené obmedzenia podľa Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia  z dňa 03.07., týkajúce sa usporadúvania hromadného podujatia. Dodržujte prosíme stanovené miesta na sedenie a taktiež rozostupy. Kapacita sedenia bude preto obmedzená - maximálny možný počet návšetvníkov je 100 na jedno premietanie.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás :)

 

Príchod

Trasa