I LOVE CASTING

  1. Na začiatok
  2. Podujatia & Novinky
  3. I LOVE CASTING

Podujatie

I LOVE CASTING

CENTRAL
20.6.

Príď na casting a môžeš zažiariť.

 

Podujatie MQ VIENNA FASHION WEEK si kladie za cieľ vytvoriť centrálne miesto pre módu, umenie a dizajn ako aj zviditeľniť a podporiť nové talenty v módnej branži. Viedenský fashion week oslavuje už 10 výročie a prinesie aktuálne kolekcie od viac ako 80 módnych návrhárov z domáceho Rakúska i zahraničia. 5 dňový maratón módy sa koná v septembri a ponúka počas celého týždňa exkluzívne módne prehliadky, výstavy na tému móda, no taktiež pop-up obchody, ktoré lákajú návštevníkov najnovšími kúskami.

Modelingová agentúra Exit model management patrí medzi tie najlepšie a najstabilnejšie na našom trhu. Exit tento rok oslavuje 20 výročie a  zaoberá sa vyhľadávaním a managementom modeliek pre všetky svetové modelingové trhy. Zastupuje dievčatá a chlapcov z celého Slovenska, ale aj zahraničia a buduje im celosvetovú úspešnú kariéru.

Ponúkame ti výnimočnú príležitosť predvádzať na MQ VIENNA FASHION WEEK a zároveň sa stať úspešnou topmodelkou alebo topmodelom pod vedením Exit model management!

Stačí prísť na casting do nákupného centra Central v Bratislave 20. júna 14:00 – 17:00 pred Billou.

Príď prirodzene upravený/upravená, nenalíčená a v jednoduchom oblečení. Ak máš menej ako 18 rokov, je potrebné prísť so zákonným zástupcom.

Účasť na castingu je bezplatná a stačí si so sebou priniesť dobrú náladu a zdravé sebavedomie.

Požiadavky:

Ženy: vek 13-25 rokov , výška od 168 cm

Muži: vek 14-25 rokov , výška od 182 cm

Tešíme sa na teba :)

Príchod

Trasa