I LOVE BLOGER BAZAR

  1. Na začiatok
  2. Podujatia & Novinky
  3. I LOVE BLOGER BAZAR

Podujatie

I LOVE BLOGER BAZAR

CENTRAL
21.3.2019

Všetci fashion maniaci pozor!

 

OPÄŤ TU MÁME BLOGER BAZAR, TENTOKRÁT ALE V SPOLUPRÁCI OC CENTRAL!

Máte jedinečnú možnosť doplniť svoj šatník o štýlové kúsky od šikovných slovenských fashion, beauty a  mama blogeriek, ktoré sa rozhodli vytriediť svoje šatníky a podporiť touto formou recykláciu :)

V dnešnej fast fashion dobe je to skvelá možnosť ako aspoň trochu spraviť niečo prospešné pre našu planétu. Vďaka takýmto akciám sa zároveň viete dostať ku naozaj krásnym kúskom, za super ceny a byť aj atraktívne a trendy.
Práve, preto by sme všetkých touto cestou chceli pozvať na v poradí 5. Bloger Bazár. 5. výročie bazáru sme sa rozhodli spraviť výnimočným, z toho dôvodu máme výnimočné priestory. Piaty ročník sa, preto koná v OC Central. Môžete sa tešiť, na rozličné trendy kúsky, ktoré si hľadajú svojho nového majiteľa. Štýlové oblečenie, doplnky, obuv, bižutéria a mnoho iného... Máte sa naozaj načo tešiť. Práve preto neváhajte a spríjemnite si svoju štvrtkovú návštevu Centrálu aj návštevou nášho bazáru.

Tentokrát sme si pre vás pripravili aj špeci - veci ;) akými sú špeciálny stojan s originálnymi kúskami od blogerov, ktorými kúpou podporíte Handipet Rescue CZ. Celá čiastka z týchto výrobkov pôjde na podporu záchrany týchto handicapovaných zvieratiek zo Slovenska a Česka. Pre fotochtivých budeme ma krásnu fotostenu a neminie nás aj menšia súťaž :) Neváhajte a zastavte sa!

Postupne budeme pridávať mená blogeriek, na ktoré sa môžete tešiť ;)

VSTUP JE ZDARMA!

Príchod

Trasa