DETI. ZVERY. DINOPARK.

  1. Na začiatok
  2. Podujatia & Novinky
  3. DETI. ZVERY. DINOPARK.

Podujatie

25.3. - 31.5. 2022

Príďte do CENTRALU zažiť skutočné dobrodružstvo

Dinosaury sa opäť vracajú do CENTRALU!

Jedinečná výstava gigantických plazov v CENTRALI začína od 25. marca 2022! Zažite návrat do fascinujúcej doby druhohôr a poďte sa spolu s nami pozrieť, aké tvory žili v minulosti. Čaká na vás skutočné dobrodružstvo, pretože najväčšie plazy, ktoré kedy žili na Zemi, znova ožijú v CENTRALI!

Na všetkých, malých aj veľkých, si zuby brúsia dinosaury z DINOPARKU, sprievodné aktivity či namakané 3D DINOKINO plné strhujúcich efektov. Vstúpiť môže každý nebojácny návštevík, bez ohľadu na vek! 

Na vás a na vaše deti čaká unikátna výstava až 52 statických a dynamických modelov dinosaurov aj v životných veľkostiach. V spolupráci s DINOPARKom vám prinášame exkluzívny zážitok, ktorý neuvidíte v žiadnom inom centre na Slovensku.

Tešiť sa môžete napríklad na kráľovského jaštera Tyranosaura Rexa a jeho 3 mláďatá, Chasmosaura, Triceraptopsa, Stegosaura či Allosaurusa.
Okrem vystavených modelov si o každom dinosaurovi budete môcť niečo zaujímavé prečítať. Dozviete sa v ktorom období žili, akí boli veľkí a čím sa živili. Zároveň si budete môcť otestovať svoje vedomosti.

Sprievodný program:

3D DINOKINO:
Každý deň od 5.4. 2022 si malí, ale aj veľkí dobrodruhovia môžu vychudnať 3D DINOKINO plné zaujímavých faktov, ktoré sa nachádza na prízemí kúsok od INFOPULTU.
Vstup je voľný a každý pri vstupe dostane 3D okuliare. Kino sa premieta v čase od 10:00 - 19:00, okrem obedovej prestávky od 14:00 do 14:45.

NOČNÉ EXPEDÍCIE:

Deti sa môžu tešiť na nočné expedície dinosaurov plné zážitkov a dobrodružstiev, ktoré sa uskutočnia:
8.4. 2022, v čase od 22:00 do 23:00 - registrovať sa môžete kliknutím na TU.

22.4. 2022, v čase od 22:00 do 23:00 - registrovať sa môžete kliknutím na TU.
                   v čase od 22:15 do 23:15 - registrovať sa môžete kliknutím na TU.

29.4. 2022, v čase od 22:00 do 23:00 - registrovať sa môžete kliknutím na TU.
                    v čase od 22:15 do 23:15 - registrovať sa môžete kliknutím na

TU.

Doležité organizačné informácie:

  • Vstup na prehliadku pre tých, ktorí prídu bez auta (peši) je - hlavný vstup z ulice Metodova, kde na Vás bude čakať hosteska.
  • Vstup na prehliadku pre pre tých, ktorí budú parkovať v CENTRALI je nasledovný – parkovať je možné na -3 podlaží (modré podlažie parkoviska.) Odporúčame zaparkovať pri písmenách stĺpov H alebo G, pretože sa tam nachádza výťahové lobby, kde na Vás bude čakať hosteska.
  • Centrum bude v čase prehliadky zatvorene z tohto dôvodu nebude možný vstup bez sprievodu – hostesky. Preto Vás prosíme o dochvíľnosť. Prehliadky sa začnú v presne stanovenom čase a o 22:05 sa centrum uzavrie. Osobám, ktoré budú meškať nebude umožnený vstup.

DINOSAURIE TVORIVÉ DIELNE:
Na deti budú počas celej výstavy čakať aj tvorivé DINO dielne, v ktorých si budú môcť kresliť a maľovať svoje dinosaurie zážitky. Všetky tieto diela následne vystavíme a malí umelci odídu aj s krásnou DINO odmenou. Na DINO dielne sa môžete tešiť od 11.4. do 14.4. 2022.Viac informácií čoskoro.

VÝSTAVA DINOSAURÍCH VAJEC:
Od 30.3. 2022 môžete objavovať a skúmať dinosaurie vajcia, ktoré budú vystavené na pasáži. Uhádnete, ktoré vajce je od ktorého dinosaura?

Všetky informácie nájdete aj na našom FB evente.

Tešíme sa na Vašu návštevu.