Autogramiáda futbalistov a hokejistov SLOVAN

  1. Na začiatok
  2. Podujatia & Novinky
  3. Autogramiáda futbalistov a hokejistov SLOVAN

Podujatie

Autogramiáda futbalistov a hokejistov SLOVAN

CENTRAL
1.7. 2022 15:00 - 20:00

Autogramiáda futbalistov a hokejistov SLOVAN

Autogramiáda sa uskutoční v piatok 1. júla v OC CENTRAL.

Uplynulá sezóna sa do športových dejín Bratislavy zapíše zlatými písmenami. ŠK Slovan a HC Slovan prvýkrát v histórii získali v jednom ročníku majstrovský titul. Pri tejto príležitosti uvidíte v piatok 1. júla OC CENTRAL na jedinečnej akcii vedľa seba futbalistov i hokejistov.

Tesne pred naším prvým súťažným zápasom novej sezóny sa budete môcť naladiť na tú správnu belasú vlnu. V piatok 1. júla sa v OC CENTRAL uskutoční spoločná autogramiáda hráčov ŠK Slovan a HC Slovan.

Môžete sa tešiť na náš kompletný káder, hráči ochotne podpíšu nové podpisové kartičky. V OC CENTRAL to bude žiť už od 15:00. Pripravujeme pre vás fanúšikovský turnaj v hre FIFA, súťaže či vedomostný kvíz. K dobrej nálade prispejú svojím vystúpením Angels Cheerleaders, známe najmä z hokejových zápasov. Vystavené budú obe majstrovské trofeje, s ktorými sa budete môcť odfotiť. Hlavný program sa začína o 17:00, autogramiáda sa začne o 18:00.

Krátko pred prvým duelom s Batumi, ktorý odohráme doma na Tehelnom poli 5./6. júla, sa budete môcť naživo stretnúť so všetkými našimi hráčmi a taktiež s hokejovými majstrami z HC Slovan. Naše mužstvo sa už na vás veľmi teší.

„Vždy sa radi stretávame s našimi fanúšikmi. Rád by som ich v mene celého tímu pozval na našu spoločnú autogramiádu s hokejistami. Tešíme sa, že kluby zorganizovali takúto akciu a veríme, že príde čo najviac slovanistov a slovanistiek. Po dlhšom čase sa už nevieme dočkať, kým opäť uvidíme našich priaznivcov,“ povedal slovenský reprezentant Vladimír Weiss ml.

Časový harmonogram:

15.00 - prihlasovanie na FIFA turnaj 
15.30 - zaciatok FIFA turnaja fanusikov
17.05 - koniec FIFA turnaja fanusikov
17.05 - Angels Cheerleaders 1. vystupenie
17.15 - Vedomostny kviz 
17.30 - FIFA zapas fanuskovia vs. hraci (2 vs. 2) 
17.45 - NHL zapas fanusikovia vs. hraci (1 vs. 1 alebo 2 vs. 2) 
18.00 - Angels cheerleaders 2. vystupenie
18.05 - zaciatok autogramiady SK Slovan + HC Slovan
19.30 - odhadovany koniec autogramiady

Tešíme sa na vašu návštevu.