Sofia

  1. Na začiatok
  2. Obchody
  3. Sofia
Sofia

Otváracie hodiny

Po - Ne
10:00 - 21:00

Sofia

SOFIA Jewelry - predaj strieborných šperkov a hodiniek vlastnej i svetových značiek

Šperk je emócia. Emócia, ktorá pretrvá. Predajňa SOFIA má v ponuke široký výber šperkov a hodiniek pre všetky príležitosti.

Nájdete tu viaceré kolekcie vlastnej značky SOFIA. Šperky s prírodnými perlami sú evergreenmi medzi šperkami, bohatý výber modelov pre rôzne príležitosti nájdete v kolekcii PEARLS. Z hravej kolekcie CHARMIE dýcha sloboda a mestský život, alebo si môžete vybrať zo stále obľúbených šperkov so žiarivými SWAROVSKI zirkónmi a krištáľmi. Neprehliadnuteľnými určite sú však aj hladké línie a dizajnové tvary čisto strieborných šperkov bez kamienkov, či perál.

Ponuka je doplnená aj o sortiment niekoľkých renomovaných svetových značiek fashion šperkov a hodiniek. Nájdete tu značky ako MORELLATO, BROSWAY, HOT DIAMONDS, FRED BENNETT, CALVIN KLEIN, ESPRIT, CUTIE, D FOR DIAMOND, ENGELSRUFER, obrúčky značiek ALTAR a BREUNING, či hodinky značiek NAUTICA, DANIEL WELLINGTON, PIERRE LANNIER, CLUSE, INGERSOLL a OLIVIA BURTON.

 Výborná komunikácia, kvalitný servis, zaujímavé vernostné programy, sezónne akcie, korektné ceny a mnoho spokojných zákazníkov. To sú hlavné dôvody, prečo je SOFIA už vyše 20 rokov na trhu.

Center Map

Textmedia