BLAŽEK

  1. Na začiatok
  2. Obchody
  3. BLAŽEK
BLAŽEK

BLAŽEK

Moderné strihy, luxusné látky, nadštandardné služby - tieto hodnoty vyznáva česká značka Blažek, ktorá sa už viac ako 25 rokov špecializuje na pánsku módu. Obleky, košele, topánky, tašky a ďalšie doplnky navrhuje z prvotriednych materiálov od popredných svetových výrobcov. Každú sezónu pripravuje nové kolekcie pre neformálne i slávnostné príležitosti. 

Blažek má v Česku a na Slovensku viac ako 30 obchodov, kde prezentuje svoje kolekcie a poskytuje ďalšie nadštandardné služby, ako je šitie košiel a oblekov na mieru, krajčírske úpravy a módne poradenstvo. Po novom taktiež môžete navštíviť Krajčírstvo Blažek v Nekázance 11 v Prahe 1.

JAR / LETO 2020

Kolekcia Blažek jar/leto 2020 je od prvých črtov šéfdizajnérky Jany Veselej Kuťkovej inšpirovaná južnou krajinou Grécka. Paleta odtieňov sa točí okolo plných a sýtych farieb, ale nie v žiarivých odtieňoch. Do motívov zasahujú hlavne citrusy, ich detaily a rôzne ďalšie mikroštruktúry. Grécke podnebie, morská soľ a sviežosť tropického ovocia sa ako spomienka na letné cestovanie prenáša do rukopisu značky Blažek. Aj tento rok značka predstavuje tri už klasické kolekcie - Ceremony, Formal a Informal a novú, ako samostatnú kolekciu, zaraďuje rad Essential.

V kolekcii Informal sa viac než kedykoľvek prepájajú prvky formálnej a voľnočasovej módy. Jedným z týchto priesečníkov je prateľný jersey oblek zo 100% vlny. Úplnou novinkou kolekcie sú plavky s odvážnymi potlačami flóry a fauny na polyamidovom materiáli, ktorý rýchlo schne a dobre odoláva slnečnému žiareniu, čím zamedzuje blednutiu vzoru.

Tvárou novej kampane Blažek jar/leto 2020 je herec Roman Vojtek.

Všetko o novej kolekcii Blažek sa dozviete TU.

 

Center Map

GALÉRIA

Načítať viac