NAY

  1. Na začiatok
  2. Obchody
  3. Nay
Nay

NAY

V predajni NAY si môžete vybrať zo širokej ponuky značkovej elektroniky – od notebookov, smartfónov a tabletov cez televízory až po práčky, chladničky, sušičky či vstavanú techniku a príslušenstvo. Zároveň u nás nájdete komplexnú ponuku služieb a predajňu môžete využiť aj ako jedno z 35 odberných miest pri objednávke tovaru cez e-shop www.nay.sk.

Odvoz zadarmo – Ak u nás nakúpite rozmernejší tovar, dovezieme vám ho zadarmo domov a v prípade potreby ho aj vynesieme na určené poschodie

Nákup na splátky – Pri nákupe u nás nemusíte na mieste zaplatiť ani cent, produkt si môžete ihneď odniesť domov a postupne ho splácať

Poistenie tovaru – pre prípad pádu, obliatia a iných náhodných udalostí, vám ponúkame možnosť poistiť si vybrané produkty nad rámec bežnej záruky. Rovnako máte možnosť predĺžiť si zákonnú záruku na 3,4 alebo 5 rokov.

Montáž spotrebičov – v spolupráci s našimi partnermi vám zabezpečíme zapojenie a montáž spotrebičov, ktoré si vyžadujú odborné zapojenie ako napr. umývačka, práčka, domáce kino, TV, satelit.

Center Map