Borboleta Joaillerie

  1. Na začiatok
  2. Obchody
  3. Borboleta Joaillerie
Borboleta Joaillerie

Náš Borboleta kiosk nájdete v OC Centrál na -1 poschodí, priamo pri Orange.

V našej ponuke šperkov nájdete nadčasové, jedinečné a minimalistické šperky, ktoré sú vyrobené zo striebra 925/1000 s povrchovou úpravou 14,18 a 24-karátové zlato /ružové, žlté a biele/ a rhódium. V ponuke máme aj  šperky z čistého 14-karátového bieleho, ružového a žltého zlata.

Borboleta Joaillerie je ručne robená  značka EÚ, ktorá vznikla v roku 2012 a odvtedy sa stala svetovo uznávanou značkou, ktorá nezostala bez povšimnutia najprestížnejších módnych svetových magazínov ako britský VOGUE, ELLE, Cosmopolitan a dnes sa nachádza  v niektorých z najlepších obchodov ako je napríklad Excelsior Milano, Sugar For Your Closet, Cosi Cosi, Smets, Nicolas Concept Store, Jules & Co, a mnoho ďaľších. Príbeh Borboleta Joaillerie je celoživotný príbeh o priateľstve, láske a šťastí. Filozofiou, ktorou sa značka riadi :  „Šťastné dievčatá sú najkrajšie dievčatá“ a tento citát výstižne definuje meranie nášho úspechu práve úsmevom našich spokojných zákazníkov. Každá kolekcia Borboleta rozpráva svoj vlastný príbeh, zatiaľ čo všetky kolekcie sú vytvorené tak, aby inšpirovali a podčiarkli jedinečnosť každého človeka, ktorý šperky Borboleta Joaillerie nosí.

Budeme veľmi radi ak sa zastavíte v našej predajni, kde Vám s radosťou poradíme vybrať si jedinečný šperk pre vás alebo vašich najbližších. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!

Center Map

GALÉRIA