ARMANI JEANS/WE ARE REPLAY

  1. Na začiatok
  2. Obchody
  3. Armani Jeans / Diesel
Armani Jeans / Diesel

ARMANI JEANS/WE ARE REPLAY

Kolekcia Armani Jeans vznikla už v roku 1981. Je to kolekcia prinášajúca osobitý štýl s víziou moderného kosmopolitného módneho štýlu v obliekani. Značka AJ, ktorá patrí do módneho impéria Giorgia Armaniho je určená predovšetkým mladšej a strednej vekovej kategórii. U nás nájdete pánsku, dámsku, detskú a dokonca aj baby kolekciu.

Talianska značka REPLAY, ktorá bola založená módnym mágom Claudiom Buzilim v roku 1978 sa stala exkluzívnou a štýlovou módou obľúbenou po celom svete. Do našej kolekcie sme zaradili menej známe luxusné línie tejto značky a to WE ARE, WHITE SEAL a RED SEAL.

Značka DIESEL a meno Renzo Rosso je v módnom biznise pojem. Charizmatický šéf značky Diesel je skutočný módny magnát, ktorý buduje od konca sedemdesiatych rokov miliardové impérium vlastnými silami. Kreatívny vizionár, ktorý pozdvihol obnosený vzhľad džínsov na umenie a vytvoril z nich ikonický kúsok šatníka, je známy aj originálnymi reklamnými kampaňami. Na začiatku deväťdesiatych rokov bol už celosvetovou značkou s vlajkovými obchodmi v New Yorku, Ríme a Londýne. Diesel má po celom svete pätnásť dcérskych spoločností a predáva približne na 5 000 obchodných miestach v 80 rôznych krajinách. Je známa pre luxusné oblečenie zamerané na štýlových mladých ľudí a je vyhľadávaná aj mnohými svetovými celebritami.

 

Center Map

GALÉRIA

Načítať viac