O Centre

CENTRAL

NÁKUPNÉ SRDCE BRATISLAVY
  1. Na začiatok
  2. Centrum
  3. O Centre

Text

CENTRAL je najdostupnejším nákupným centrom v hlavnom meste. Hneď pred jeho bránami sa križujú dôležité dopravné tepny, autobusom či električkou sa sem dostanete azda z každého kúta mesta.

Diaľnica D1 ústi priamo v jeho susedstve. Na štyroch podlažiach s celkovou nájomnou plochou 36 000 m2 sa nachádza 150 obchodov, kaviarne a reštaurácie.

Mimoriadne kvalitne sú zastúpené aj služby, ako sú pobočky bánk, mobilní operátori a čistiareň, Student Agency, či jedinečný projekt Slovenskej pošty – najmodernejšia pošta v nákupnom centre.

Milovníci módy v CENTRALe nájdu predajňu značky ZARA. Spolu so Zarou otvorili v nákupnom centre v roku 2012 v najmodernejšom dizajne i značky Bershka, Stradivarius a Pull&Bear z portfólia svetového módneho reťazca Inditex. Svoje prevádzky majú v Centrale okrem Zary zastúpené i obľúbené značky C&A, New Yorker, Mohito, Liu Jo, Geox, Salamander, Deichmann, Humanic, Tally Weijl, Palmers, Mango, ale aj Gant, ktorý tu otvoril najväčšiu predajňu na Slovensku a v Českej republike so sekciami Gant Man a Gant Woman. Nechýbajú ani predajne Gerry Weber, Tezenis, Intimissimi, Calzedonia, Fann Parfumeries, Yves Rocher, NAY Elektrodom, dm drogerie, ako ani Intersport, Adidas a mnohé ďaľšie.

CENTRAL V ČÍSLACH

Spádová oblasť
700 000 ob.

Stavebná plocha
150 000 m2

Počet obchodov
150

Parkovacích miest
1 300

Park o rozlohe
6 000 m2

Center

Načítať viac