Užite si Medzinárodný deň detí v CENTRALI

Užite si Medzinárodný deň detí v Centrali

Znova otvorený o Znova otvoríme o Ešte Ešte máme otvorené
  1. Na začiatok
  2. Central blog
  3. Užite si Medzinárodný deň detí v CENTRALI

Užite si Medzinárodný deň detí v CENTRALI

Ak ste ešte nepremýšľali nad tým, kam na Deň detí zavítať, tak vám radi tip dáme. Bohatý program, ktorý sme si pre vás pripravili sa naozaj nevidí každý deň. Deti budú mať možnosť predviesť svoju zručnosť, súťaživosť a dokonca sa aj niečo naučiť. Myslíme naozaj na všetko, a tak ani rodičia, konkrétne mamičky, neodídu naprázdno a bez vlastného programu. Poďte sa pozrieť, čo všetko sme si pre vás pripravili. 

 

 

Myslenie. Divadlo. Diskotéka. V skratke aj MDD.

Deti sú mnohokrát náročné bytosti na pozornosť a preto je potrebné ich neustále držať v strehu. Náš program sa na pódiu začína už o 15. hodine otvorením našich brán pre všetkých malých zvedavcov. Hneď na úvod sa dostaneme do živej rozprávky - divadla, s názvom Príbeh včielky. Po každom kultúrnom vyžití nasleduje networking. Minimálne vo svete dospelých, pre deti je pripravená Mini diskotéka.

Vzápätí dostáva hlavné slovo svet kúziel. Zvedavosť či dôvtip detí otestuje kúzelník vo svojom 90-minútovom programe, ktorý v rámci krátkej prestávky prerušuje cvičenie detskej zumby. Pohyb je zdravý, a to najmä po tom, ako si vaše ratolesti museli lámať hlavu nad tými všetkými trikmi, čo im kúzelník predviedol. Pódium tak opäť ovládnu čary, po nich hudba a na koniec bábkové divadlo. 

 

Oddýchnuť si aj zabaviť sa. Deň detí nemusí byť nuda ani pre dospelých

Okrem bohatého a zábavného hlavného programu na pódiu je pre všetky deti pripravený aj sprievodný program, ktorý však vôbec nehrá druhé husle. Vyskúšať si tvorivé schopnosti budú môcť vaše ratolesti v tvorivých dielňach, ktoré sú jedným z najpopulárnejších stanovíšť (teda hneď po preskúmaní kufríka, ktorý si priniesol kúzelník :) ). Súťaživosť si zas otestujú v rôznych typoch súťaží, na konci ktorých čaká sladká odmena. Zároveň, premena na Spidermana (ktorý mimochodom naozaj príde) či Batmana je viac než reálna, šikovné ruky sa o to postarajú v stánku s názvom Maľovanie na tvár.

 

Správne návyky pre malých aj veľkých

Deti milujú ten pocit, keď môžu objavovať, ako svet či ich vlastné telo funguje. Práve preto sa do programu zapája aj  Curaprox, ktorý má pripravený workshop o správnom čistení zúbkov. Pre tých starších (pokojne otcov) bude  pripravená aj hracia konzola nabitá hrami. Pre mamičky zas vytvára zónu relaxu Yves Rocher, ktorý ponúka diagnostiku pleti priamo na tomto mieste. 

Počas tohto programom nabitého dňa by ste však nemali zabudnúť ani na možnosť, ktorú vám a vašim deťom prináša Central. Je to detský casting agentúry Charlie Brown. 

Kompletný program osláv Medzinárodného dňa detí nájdete na našej webovej stránke, alebo kliknutím na tento odkaz. Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že si program do sýtosti vychutnajú ako vaše deti, tak aj vy.