Na Deň rodičov môžete venovať skvelé zážitky aj gastronomický sen

Na Deň rodičov môžete venovať skvelé zážitky aj gastronomický sen

  1. Na začiatok
  2. Central blog
  3. Na Deň rodičov môžete venovať skvelé zážitky aj gastronomický sen

Na Deň rodičov môžete venovať skvelé zážitky aj gastronomický sen

Rodičia sú reálni superhrdinovia. Keď sme boli malými deťmi, nemali sme ani tušenia, čo všetko znamená byť rodičom na plný úväzok. Starajú sa o základné potreby, investujú do nás, veľakrát nám zabezpečujú program a zábavu, pričom všetko ich to stojí čas a energiu. Preto je potrebné, aby sme sa im vedeli z času na čas odvďačiť. Ideálnou príležitosťou je 28. júl, Deň rodičov. Aký program by ste si pre nich mohli pripraviť? Dáme vám pár tipov.

 

Doprajte svojim rodičom oddych a relax v podobe dovolenky

Ak si chcete užiť spoločné chvíle, pri ktorých si môžete oddýchnuť a načerpať sviežu energiu, na začiatok odporúčame vyskúšať masáž. Na toto môžete využiť napr. Nail Institute & Thai Massagealebo priamoGolem Klub, kde majú v ponuke viacero druhov masáží. Od klasickej, cez športovú až po reflexnú masáž, pri ktorej sa nepoužíva olej.

Najlepšie stráveným oddychom je ale podľa mnohých dovolenka. Kto by neocenil pobyt pri mori v krásnom prostredí? Cestovná kancelária Kartago tours má v ponuke pobytové aj poznávacie zájazdy, takže je len na vás, ako dobre poznáte svojich rodičov a aký variant by ste zvolili. Ak neviete, kam ísť toto leto, prečítajte si naše tipyna zaujímavé destinácie. V kuloároch sa šepká, že tento rok je najvýhodnejšie Grécko a Taliansko, na rozdiel od takého Chorvátska, ktoré tento rok mimoriadne zdraželo..

Pozvite ich na dobrú večeru alebo drink

Jedlo najlepšie chutí vtedy, keď je pripravené s láskou. Upečte rodičom doma obľúbený koláč alebo im pripravte chutnú večeru s kvalitným vínom. Ak nemáte v kuchyni skúsenosti, zoberte ich na večeru alebo obed do reštaurácií ako Al Trivio,La Cantina aleboEDO-KIN v CENTRALI.

Po dobrom jedle sa hodí aj dobrý drink. Doprajte rodičom klasiku v podobe šumivého vína, ktorého obľúbenosť stále rastie. Využíva sa najmä na špeciálne príležitosti, ale dá sa použiť aj do množstva sviežich miešaných drinkov. Jedným z nich je slávna Mimosa, ktorá sa skladá z prosecca a z džúsu. V exkluzívnej predajni Delikatesonájdete nielen šumivé vína, ale aj množstvo značkových destilátov či dezertov od renomovaných európskych výrobcov. 

Ak ste si ako miesto trávenia času s rodičmi vybrali Bratislavu, dobre sa najedzte a vyrazte napr. na prechádzku na Most Lanfranconi. Zájdite tam ideálne počas západu slnka a rovno sa môžete zahrať aj na profesionálnych fotografov.

 

Rozmaznajte rodičov rôznymi darčekmi, ktoré ich potešia

Každý človek má radosť, keď je jeho auto čisté. Samozrejme, určite to poteší aj jeho spolujazdcov Kým budete na večeri v CENTRALI, zverte auto vašich rodičov do rúk odborníkom z Bliskuna -2.podlaží. Maminu určite potešíte krásnou kyticouRhapis-u, kde vám poradia pri výbere, ale snáď každé dieťa vie, aké kvety má jeho mama rada, že?

 

Dajte im najavo, že ich máte radi a ceníte si ich prítomnosť

Aj bez všetkých darčekov a materiálnych vecí by malo byť jasné, že ich máte radi zo srdca pred začatím letného kina na terase CENTRALU, kde sa práve 28. júla bude premietať  film, podľa vášho výberu. Zahlasovať za váš obľúbený film môžete na sociálnych sieťach Centralu. 

Letná atmosféra, oddych a ľudia, ktorých máte radi. Tomu hovoríme ideálny večer.