Stovky príbehov pod jednou strechou

Stovky príbehov pod jednou stechou

  1. Na začiatok
  2. Central blog
  3. Stovky príbehov pod jednou strechou

Stovky príbehov pod jednou strechou

Od skorých ranných hodín až po neskoré večerné sa  v CENTRALI odohráva množstvo  príbehov. Nie je náhoda, že tu počas jedného dňa stretnete všetky generácie. Pod dominantnou sklenenou strechou sa totiž nachádza všetko, od služieb až po zábavu v CENTRAL Parku. Uponáhľané rána a ľudí so slúchadlami v ušiach striedajú vášnivé debaty pri obede s kolegami. Toto je každodenný život v OC CENTRAL.

Náhodné stretnutia nie sú až taká náhoda, minimálne u nás

Na hodinách svieti 08:38 a naša zákazníčka Kika už netrpezlivo čaká na svoju rannú kávu Starbucks-e. V ušiach jej hrá hlasná hudba, ktorú počuť ešte dve miesta za ňou. Je to však asi naposledy, pretože stratila nabíjací obal k slúchadlám a tak musí vydržať ešte zhruba hodinu, aby si v iSTYLEmohla kúpiť nový.

Pri netrpezlivom čakaní na desiatu hodinu rannú sa vydáva do uličiek drogérie DM. Kontaktné šošovky na športové poobedie, hygienické vreckovky do kancelárie. Uteká k pokladni a od nej ešte vedľa, na malý nákup do Billy. Pri ukladaní tovaru do kabelky počuje známy mužský hlas. Jej spolužiak Matúš práve zaplatil pri vedľajšej pokladni. Má naponáhlo o niečo viac, než Kika.

Presne na opačnej strane ho už netrpezlivo vyzerá sestrička z Dental Brothers. Po dentálnej hygiene sa Matúš vyberá na potulky obchodným centrom, nakúpiť doplnky do novej domácnosti. Len nedávno sa presťahoval a preto jeho kroky vedú do HOME&YOU.

Po nákupoch však vyhladol, a preto sa vybral do foodcourtu. Po ceste však narazil na Kiku, ktorá bola už na odchode, ale keďže jej sympatie k Matúšovi boli očividné, nechala sa prehovoriť na spoločný obed vo foodcourte. Matúš však netušil čo má Kika rada, a tak objednal všetko. Zabodoval?

Keď človek mieni, ale osud mení, píše sa príbeh

Kika a Matúš sa však dnes nestretli naposledy. Smerujú totiž do kníhkupectva Panta Rhei. Obaja sú milovníci príbehov a tak si po vybavení všetkých povinností radi oddýchnu pri vôni knihy. Asi to tak osud chcel, že táto dvojica sa stretáva opäť, na rohu jednej z mnohých uličiek tohto knižného raja.

Knihy sú vždy skvelým dôvodom na debatu a tak ich nekončiaci rozhovor povýšili na posedenie pri niečom chutnom. Nebude náhoda, že zrovna v Café Dias. Nuž a z jedného náhodného stretnutia to vyzerá na dlhú sériu rande, ktoré sa možno skončia povestným filmovým happy endom. Ich príbeh je len jedným z mnohých, ktoré sa v CENTRALI denne odohrajú.

Marec je navyše mesiac kníh, čo je o ďalší dôvod viac začítať sa do skvelej knihy a zapojiť svoju predstavivosť. Ktovie, aký príbeh napíšete vy – jedno je však isté. V CENTRALI sa vám môže prihodiť čokoľvek, vrátane stretnutia s vašou budúcou životnou láskou, a to nielen počas mesiaca kníh.

Obslúžime všetky generácie

Život v nákupnom centre neutícha ani počas obedov, z celého okolia k nám prichádzajú študenti zo škôl, podnikatelia z biznis centier. Ich útočiskom je obľúbený food court, kde si každý vyberie to svoje, napríklad príjemné miesto na rýchly obed, La Cantinu.Prichádza aj staršia pani s vnukom, ktorý je u nej na prázdninách. Ten sa teší, pretože z kompletnej ponuky reštaurácií si chlapec vyberá, neprekvapivo, McDonald’s. Veď to asi väčšina starých rodičov a rodičov pozná. 

Ich návšteva CENTRALU nie je však len o jedle, hneď po ňom majú namierené na nižšie poschodie. Ich prvou zastávkou je, už tradične,Slovenská Pošta. Ďalšou je pobočka BVS, kde sa treba poradiť s personálom o rastúcich cenách. Nuž a aj takéto príbehy u nás dennodenne píše sám život – Central je jednoducho miestom pre všetky generácie.