Oslávte lásku zásnubami. Ako na to?

Oslávte lásku zásnubami. Ako na to?

  1. Na začiatok
  2. Central blog
  3. Oslávte lásku zásnubami. Ako na to?

Oslávte zásnuby bozkom pod čerešňou

Kedysi to bolo stavanie májov pred domom, dnes to môže byť kuriér s kvetmi alebo rovno žiadosť o ruku. Prejavy lásky sa dekádu od dekády líšia, no podstata ostala nezmenená: dať najavo tomu druhému, ako veľmi nám na ňom záleží.Máj je ideálny čas, kedy napríklad môžete svoju lásku požiadať o ruku. Ak premýšľate ako na to, máme pre vás niekoľko tipov.

Oslávte svoju lásku zásnubami

Premýšľali ste už nad tým, že by ste svoju polovičku požiadali o ruku práve v máji? Počas roka asi niet romantickejšieho mesiaca. Zásnuby sú pre mnohých veľkou udalosťou a preto je nutné byť pripravený naozaj zodpovedne. Vy však pravdepodobne netušíte, akú veľkosť prsteňa kúpiť, že? Tipov na to, ako “tajne” zistiť tú správnu, je naozaj mnoho. Prvým tajným tipom je odmeranie veľkosti, kým vaša polovička spí. Postačí vám stuha a fixa. Tú omotajte veľmi jemne okolo prsta a v mieste, kde sa pretne, ju označte. Ak by ste si nevedeli rady, nenápadne sa opýtať jej rodiny tiež nie je na zahodenie. Viac tipov nájdete aj v  tomto článku. Keď sa vám nenápadná misia vydarí, už vám nič nebráni v tom, aby ste urobili predposledný krok - kúpu prsteňa. S tou vám veľmi ochotne pomôžu napríklad v predajni  Valentína

 

No a samotné zásnuby, to je oslava vašej zamilovanosti. Spôsobov, ako požiadať o ruku, je veľa. Svojho partnera alebo partnerku asi najlepšie poznáte vy, ak miluje romantiku, bozkom pod čerešňou rozhodne zabodujete. My ale vieme odporučiť napríklad skvelé reštaurácie  Al Trivio alebo  Edo-Kin. A potom už len nezabudnúť prsteň v nočnom stolíku. :) 

Pýtate sa, prečo práve bozk pod čerešňou?

Keď máme dobrú náladu, zabúdame na problémy a ochotne prehliadame veci, ktoré nám za iných okolností prekážajú. Viete, že za tým môžu byť mnohokrát aj vône? Naozaj pekným spôsobom o tom napísala Táňa Keleová-Vasiľková. Knihu Vône života nájdete aj v kníhkupecte Panta Rhei. No a práve  pozitívne vplýva na vaše zmysly, a aj keď ju vôbec nemusíte vnímať, vnáša do vášho tela pokoj a dávku dobrej energie. Mnoho vedeckých výskumov prinieslo výsledky, ktoré hovoria jasne. Májový bozk pod čerešňou je booster dobrej nálady a váš deň naplnení láskou. 

 

 

Navyše, ženy sú na vône o čosi viac senzitívne než muži, takže páni, toto je odporúčanie najmä pre vás. Čerešne nám začínajú kvitnúť, preto si vytipujte tú svoju a spravte vašej polovičke prekvapenie. Ak chcete priniesť kvety či inú pozornosť, pred svojím rande zavítajte do kvetinárstva Rhapis. Tam nájdete rôzne druhy kvetov a naši kolegovia vám vyskladajú kyticu priamo podľa vášho vkusu.

Láska k samému sebe je dôležitejšia, než sa môže zdať

Láska má rôzne podoby a aj keď ste single, váš máj môže byť oveľa krajším mesiacom, než si predstavujete. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko lásky ste boli ochotní dať človeku, ktorý o ňu nestál? A zamysleli ste sa, koľko ste jej dali sebe? Ak nebudete láskou plniť svoju duševnú schránku, len ťažko ju budete vedieť odovzdať ďalej. Doprajte si v týchto časoch potrebný oddych a postarajte sa o seba tak, ako by ste chceli, aby sa niekto staral o vás. Medzi tieto spôsoby oddychu patrí napr. meditácia alebo nákup obľúbených kúskov oblečenia napr. v obchodoch Bepon alebo Calzedonia.

 

Odmeňte a rozmaznávajte sa

CENTRAL vám ponúka širokú škálu možností ako rozmaznávať seba samých alebo aj vašu polovičku. Mať poriadok v živote znamená mať poriadok aj v aute. Začnite so svojím (mentálnym) relaxom hneď v garáži nášho obchodného centra. Zverte svoje auto do rúk majstrov svojho remesla - autoumyváreň a pneuservis Blisk. Odtiaľ môžete vy vyraziť priamo do kaderníctva Color Lounge. Nové vlasy vám dodajú pocit sebavedomia a aj keď sa tomu niekedy ťažko verí, nové vlasy nám dokážu dodať aj úplne nový pohľad na svet.