Máte chuť na obed v parku? Zavítajte do Central parku

Máte chuť na obed v parku? Zavítajte do Central parku

  1. Na začiatok
  2. Central blog
  3. Máte chuť na obed v parku? Zavítajte do Central parku

Máte chuť na obed v parku? Zavítajte do Central parku

Možno sa pýtate: kde v Bratislave máme Central park? A ako sa tam dostať, keď sa mi nechce letieť do tisícky kilometrov vzdialeného New Yorku? V tomto článku vám nielenže dáme odpoveď na tieto otázky, ale prezradíme aj, čo vás tam čaká, a ako si tento výlet spojiť dajme tomu s nákupom potravín alebo iných drobností.

 

Central park je ideálne miesto na relax

Skutočnú oddychovú zónu, a teda Central park, nájdete v nákupnom centre Central, konkrétne na jeho streche. Pripravených pre vás máme dokopy celkom 6000 m2, ktoré ponúkajú zábavu a relax pre všetky generácie. Ak túžite po oddychu v tieni stromov a k tomu si predstavujete ľadovú kávu, napríklad z Black Coffee, ktorá sa nachádza priamo na streche, tak vedzte, že nebudete sklamaní.

V prípade, že vašu spoločnosť tvoria aj tí najmenší členovia rodiny, o zábavu majú u nás postarané. Šmýkačky či preliezky ich dokáže zabaviť na dostatočne dlhú dobu, aby ste si stihli vychutnať obed z nášho   foodcourtu, ktorý ponúka široké portfólio chutí. Odporúčame skúsiť výbornú reštauráciu Bok Simply Asian, kde si môžete dať skutočne “pohodlné” jedlo - rezance v praktickom boxe. 

V prípade, že máte chuť na niečo viac slovenské, vyskúšajte reštauráciu Chickees, kde ochutnáte nielen vyprážaný syr, ale aj jedlá na prírodno so syrom. Nuž a ak ste len prišli nabrať vitamín D a energiu zo slniečka, ste rovnako vítaní. :) 

Výborná atmosféra pod holým nebom 

V širokom okolí, navyše s takou dobrou dostupnosťou či možnosťami parkovania, budete hľadať podobnú oázu pokoja len veľmi ťažko. Priam až dovolenková atmosféra a únik z pouličnej reality ponúka priestor na mentálny aj fyzický relax. Ak by ste však chceli vymeniť pasívny fyzický oddych za ten aktívny, tak na najvyššom poschodí, hneď vedľa Central parku, na vás čaká GOLEM Fitness & Wellness

Študenti sem prichádzajú vybaviť aj mnoho školských povinností, napríklad návštevu papiernictva Pirex či jednej z bánk, ktoré u nás sídlia. Samozrejmosťou je aj možnosť pohodlného surfovania na webe, písania bakalárky či doučovania. Na mentálny oddych vám poslúži napríklad kniha s názvom Dobré vibrácie, dobrý životPanta Rhei od známeho spíkra Vexa Kinga. Okrem nej tam ale nájdete aj širokú ponuku jarného čítania, napríklad toho motivačného. Ponorte sa do deja na streche obchodného centra, s krásnym výhľadom, ktorý umocňuje atmosféru príbehov odohrávajúcich sa v desiatkach strán vašej knihy.

 

 

Park. Priatelia. Zážitky.

Názov nášho parku - Central park, môže mnohým evokovať aj slávnu kaviareň Central Perk zo seriálu priatelia. Možno je to len náhoda, no tak, ako pätica hercov chodila tráviť spoločné chvíle na hnedý gauč, k nám prichádzajú partie kamarátov alebo kolegov zo širokého okolia. Nemáme síce hnedý gauč, no máme dosť veľkú plochu na to, aby si každá partia priateľov našla svoje útočisko a miesto pre nové zážitky. 

Zavítajte k nám, pokojne osamote, na chvíľu sa zastavte, užite si silu prítomného okamihu, meditujte. Na krátku pauzu pre vaše myšlienky postačí aj 5 minút. Vyskúšajte tieto rýchle tipy na meditáciu, ktoré môžu váš deň nakopnúť a dať mu nový rozmer. Celý tento zážitok umocnia nielen pekné západy slnka, ale aj skutočný vibrujúci život.