#centralinspiruje

CENTRAL BLOG

  1. Na začiatok
  2. Central blog
  3. #centralinspiruje

 

 

 

Projekt #centralinspiruje funguje s cieľom prinášať vám inšpirácie z CENTRALu prostredníctvom slovenských influencerov. Počas roku sme  zapojili viacero známych sloveniek a jedného slováka, ktorí žijú instagramom a módu jednoducho milujú :)

Vďaka využívania hashtagu sa snažíme všetkým milovníkom módy, lifestylu a najmä pozitívnej atmosféry ukázať, že obchodné centrum môže v sebe všetky tieto aspekty spojiť do jedného. Sme srdcom Bratislavy a takisto sme naše srdce vložli aj do tohto projektu, ktorý sa môže rozvíjať práve vďaka vám, našim návštevníkom. Naši blogeri a influenceri atmosféru CENTRALu milujú. Okrem značiek, ktoré ponúkame si tu prídu na svoje fashionistky, lifestyle blogeri, mamičky i oteckovia.

Možno ste zaregistrovali, že @ducova, @denisa.vysnovska, @stanclova.ivana, @petush.nasklee, @fashionspy.sk a už vyššie spomenutý, jediný influencer @adamrustman si u nás našli svoj kúsok, vďaka ktorému sa s nami perfektne dokázali zžiť. Ich príspevky môžete sledovať na našom instagramovom účte @central_bratislava alebo na #centralinspiruje :)

Našim cieľom je INŠPIRÁCIA.Preto sa projekt zrodil, preto sa ho snažíme stále posúvať vpred. Pomôžte nám aj vy. Chceme, aby ste boli našou pevnou súčasťou :) 

Navštívili ste CENTRAL? Označte nás. Nakúpili ste? Označte nás. Dali ste si s kamoškou skvelý obed, kávu či zákusok? Označte nás. Zažili ste crazy nakupovací deň? Skvelé. Označte nás.

A tip na skvelé fotky na instagram? Jednoznačne náš CENTRAL PARK :)