Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem

Vo februári sme spustili náš nový projekt  #centralinspiruje s cieľom prinášať vám inšpirácie zo sveta módy, life stylu či zdravého životného štýlu prostredníctvom slovenských blogeriek. Ich príspevky môžete sledovať na našom instagramovom účte @central_bratislava alebo na #centralinspiruje.

Chcete vedieť z akého obchodu je sukňa, ktorú má na sebe @sweetladylollipop? Jednoducho si kliknite na fotku na našom Instagrame a zistíte, kde si ju môžete u nás kúpiť. Chcete sa dobre a zdravo najesť? Pozrite sa, ktoré miesta a dobroty vám u nás v OC CENTRAL odporúča food blogerka @jedzamiluj. 

V priebehu celého roka sa môžete tešiť na inšpirácie od ďalších blogeriek ale aj blogerov, ktorí budú s vami na našom instagramovom účte @central_bratislava zdieľať novinky, vychytávky, trendy, ale aj pripravované eventy a aktivity.


I n s t a P h o t o C u b e

Úplná novinka v bratislavských nákupných centrách!

Na -1. poschodí oproti predajni BILLA nájdete veľkú kocku! Je tu na to, aby ste si mohli robiť krásne farebné fotky na svoj instagramový účet. Na kocke nájdete 4 rôzne plochy – vyberiete si?