Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem

Doplnkové služby

V CENTRALE nájdete všetko, čo potrebujete

V CENTRALE nájdete všetko, čo potrebujete. A ešte ďaleko viac. Samozrejmosťou sú doplnkové služby, akými sú pobočky bánk, bankomaty, čistiareň, pošta, kľúčová služba, pohodlné parkovanie, či taxislužba. Počas toho, ako vy nakupujete, my sa postaráme o vaše deti v detskom kútiku. V nákupnom centre nechýbajú ani bezbariérové toalety, či miestnosť na prebaľovanie detí, kde nájdete ten správny komfort a súkromie. Kdekoľvek v rámci nákupného centra sa pohodlne pripojíte na wifi a svoje nákupy môžete zakončiť oddychom alebo športom v modernom relax centre, v ktorom nechýba plavecký bazén, saunový svet, či vírivky. Energiu nepochybne načerpáte aj v zelenom parku na streche nákupného centra, ktorý sa právom pýši prvenstvom najväčší strešný park na Slovensku.

CENTRAL - to nie sú len skvelé nákupy, ale aj kvalitné doplnkové služby, ktoré vašu návštevu spríjemnia a zjednodušia. Dokonca sú zárukou toho, že sa vždy radi vrátite.

Darčekové pokážky

Manažment centra

Relax

Nákupy môžu byť občas aj únavné. CENTRAL preto ponúka svojim návštevníkom viacero možností na oddych a trávenie voľného času. Zelený park na streche, prístupný celoročne, ponúka výhľad na mesto a nájdete v ňom trávniky, stromy, lavičky, detské ihrisko a malý amfiteáter.

Vyznavači aktívneho oddychu ocenia najmodernejšie vybavené fitnes centrum Golem Club, ktorého súčasťou je aj 25-metrový plavecký bazén. Na tých, ktorí majú chuť rozmaznávať svoje telo a dušu inak, čaká relaxačná wellness & spa zóna.

Wifi

CENTRAL poskytuje bezdrôtové pripojenie na internet. Spojiť sa s priateľmi alebo vybaviť pracovné e-maily môžete pohodlne a prakticky kdekoľvek.

Bezpečnostná služba

V CENTRALE sa môžete vždy cítiť bezpečne. Nákupné centrum je strážené bezpečnostnou službou nepretržite 24 hodín denne.

Informácie

Taxi

Parkovisko

Bezbariérové WC

WC

Prebaľovacia miestnosť

Detský kútik

Bankomat

Banky

Dobíjacia stanica

Nabíjacia stanica pre elektromobily

0 zľava 25%
25%